Kraków 726 525 625, Łódź 608 141 811
Rower trekkingowy Stevens Albis
2,000 zł
Koło: 28″
Rama: Aluminium 6061, prowadzenie linek wewnątrz ramy
Amortyzator: SR Suntour CR8-V, skok 50 mm
Napęd: Shimano, 3×8 biegów
Hamulce: V-Brake Tektro
Oświetlenie: przód i tył
Wyposażenie: błotniki, bagażnik, podpórka
Wygodne siodło Selle Royale i pełne wyposażenie ma rower trekkingowy Stevens Albis. Zbudowany na aluminiowej ramie z dobrego stopu 6061 i połączony z widelcem o skoku 50 mm, aby jazda była bardziej komfortowa. SR Suntour CR8-V, ze skokiem 50 mm poprawia kontrolę i sprawia, że drobne nierówności lepiej się rozkładają podczas ich pokonywania. Rower trekkingowy Stevens Albis to funkcjonalny i wszechstronny model do jazdy rekreacyjnej z bagażnikiem, oświetleniem przednim i tylnym światłem postojowym, nóżką oraz kołami 28″. Jednym słowem ma wszystko aby stać się środkiem transportu na co dzień.
Albis – przygotowany na każdą trasę
Nie musisz się martwić, na rowerze Stevens Albis pokonasz niejedną trasę. Płaskie odcinki i lekkie podjazdy łatwo pokonasz dzięki sprawdzonym komponentom Shimano z grupy Altus. Pracę nad zmianą przerzutek 3×8 uławtią Ci manetki Shimano, zintegrowane z układem hamulcowym. To wszystko dla wygody i kontroli. Proste i sprawnie działające hamulce V-brake Tektro zapewniają pewne zatrzymanie się. Wygodna pozycja za kierownicą to jedna z ważniejszych spraw – a na to możesz liczyć wsiadając na rower trekkingowy Stevens Albia. Opony Schwalbe Citizen Active Line (700×40C) – mają półgładki bieżnik i niskie opory toczenia zarówno na asfalcie, jak i utwardzonej nawierzchni gruntowej. Wkładka antyprzebiciowa Kevlar Guard wzmacnia bezpieczeństwo na trasach. A linki nie tylko dla estetyki, ale także trwałości i bezpieczeństwa są poprowadzone wewnątrz ramy.
CHARAKTERYSTYKA ROWERU TREKKINGOWEGO STEVENS ALBIS
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
| Rama | ALUMINIUM 6061 |
| Rozmiar | 28″ rama: 46″ 50″ 54″ |
| Widelec | SR Suntour CR8-V, 50 mm skoku, sprężyna stalowa |
| Hamulce przód | Tektro STB-01 (V-Brake) |
| Hamulec tył | Tektro STB-01 (V-Brake) |
| Tarcza hamulcowa przód | – |
| Tarcza hamulcowa tył | – |
| Dźwignia hamulca | Tektro HD-M275 |
| Kolor | czarny, zielony |
| Zestaw korbowy | Oxygen aluminium 36-22T; Typ BB BSA:73 mm |
| Przerzutka przód | Shimano Altus FD-M310-M3, 3-rzędowa |
| Przerzutka tył | Shimano Acera RD-M3020-8, 8-rzędowa |
| Łańcuch | KMC Z7 |
| Kaseta | Shimano CS-HG200-8, 12–32T |
| Pedały | City Reflex |
| Piasty tył | Formuła FM-32 |
| Piasty przód | City Reflex |
| Obręcze | Oxygen RM-M19 |
| Opony | Schwalbe Citizen Active-Line |
| Bagażnik | Racktime SNAP IT |
| Manetki | Shimano ST-EF500 |
| Kierownica | Oxygen Pistol, 610 mm |
| Sztyca kierownicy | Oxygen |
| Siodło | Selle Royal Wave |
| Wspornik siodła | Oxygen Aluminium |
| Waga roweru | 16 kg |
| Max. ciężar | 115 |
| Błotnik | SKS |
| Nóżka/ dzwonek | Stevens Standstands/ Stevens Alu |
| Reflektor | AXA Compactline 20 (20 lux) |
| Światło tylne | AXA Juno |
| Rozmiar ramy | 46, 50, 54 |
|---|---|
| Kolor | czarny, zielony |







