Woom OFF AIR

Poszukujesz roweru dla dziecka, który zapewnia komfort podczas wycieczek na wyboistej trasie? Chcesz mu sprawić przyjemność, aby mógł doświadczyć wielkiej radości?  Dla dzieci, których miłość do jazdy na rowerze rozkwita, a apetyt na niezapomniane przygody jest wielki – prezentujemy rower cenionej marki – Woom OFF AIR. W modelach OFF AIR dzieci mają do wyboru trzy rozmiary. Rowery dostępne są na kołach 20”, 24” oraz 26”.

Wydajność na trudnych trasach z Woom Off AIR

Co sprawia, że warto go wybrać? To wysokiej jakości amortyzowany widelec jest jego atutem. Zastosowano go po to, aby zapewnić dziecku komfort i kontrolę na wyboistej drodze. Wzbogacony jest o regulację tłumienia odbicia i dobicia, którą można precyzyjnie dostosować do rodzaju przemierzanego podłoża. Co więcej – wazie potrzeby widelec można zablokować i mieć niezłą zabawę.

Wszystkie modele Woom mają jedną istotną zaletę – lekką wagę roweru. Co czyni je atrakcyjnymi. To właśnie lekka waga roweru skłoni dziecko do dłuższej jazdy, ponieważ dzięki temu Twoja pociecha nie odczuje nadmiernego zmęczenia. Ten model sprawdzi się wszędzie – na każdej górskiej wyprawie i w lesie. Ten rower górski jest wytrzymały, wygodny, a przede wszystkim niezawodny i pozwala na bardzo przyjemne przemierzanie każdej trasy.

Lekkie i łatwe prowadzenie, dopasowana do potrzeb geometria to także jego mocne strony. Jest ich znacznie więcej. Miękkie siodełko, na którym przyjemnie można siedzieć i przemierzać wygodnie długie trasy. Ergonomiczne uchwyty kierownicy, które komfortowo trzyma się w ręce. A do tego precyzyjnie, bardzo lekko można zmienić biegi. Opony MTB o niskim oporze toczenia mają bardzo dobrą przyczepność do podłoża i co ważne – są wytrzymałe. To wszystko sprawia, że Woom OFF AIR zachwycają komfortem jazdy i do dalszej wyprawy w nieznane. A do tego możesz dobre różne akcesoria – jakie się tylko wymarzą Twojemu juniorowi.

Wyruszaj z Woom OFF AIR na wspaniałą wycieczkę! Ten rower to cenny kompan na każdą wyprawę.

Wyświetlanie 3 wyników

  • Sortuj

No products were found matching your selection.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie