Świetną stabilność i przyjemność podczas jazdy zapewnią Ci dobre pedały rowerowe. Metalowe czy z tworzywa sztucznego? Wybieraj spośród różnych producentów. Zobacz jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie.

Istnieje kilka rodzajów pedałów, w zależności od preferencji czy umiejętności jazdy. Najbardziej popularną grupą są pedały platformowe. Zalecane są one miłośnikom rekreacyjnej jazdy. Spotykane w wielu modelach jednośladów i mamy takie dla Ciebie! Jeśli potrzebujesz dobrego trzymania stopy – wybierz platformę z antypoślizgową powłoką. Jeśli natomiast szukasz wszechstronnego modelu – sięgnij po pedały marki Prox w atrakcyjnej cenie.

Dla kolarzy, którzy cenią wydajną jazdę i pełną kontrolę oferujemy np. pedały z systemem SPD. Pedały z SPD spotkać można w rowerach szosowych czy górskich, ale do nich należy posiadać specjalne buty oraz nieco większe umiejętności. Takie pedały rowerowe działają w oparciu o zatrzask. Są one wpinane, ale ich ogromną zaletą jest lepsze przenoszenie mocy, co sprawia, że jazda jest bardziej efektywna.

No products were found matching your selection.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie