Rowery Centrum – profesjonalna naprawa rowerów

Rowery Centrum to nie tylko sklep rowerowy to przede wszystkim dobry serwis rowerowy. Zdobyte przez lata doświadczenie i jakość świadczonych usług doprowadziła nas do sukcesu – i dołączenia naszego serwisu rowerowego do elitarnego grona Shimano Service.

Od wielu lat z pasją i pełnym zaangażowaniem pomagamy naszym klientom w regulacjach i naprawach  rowerów. Regenerację Twojego jednośladu przeprowadzają prawdziwi pasjonaci rowerów. Do wykonywania usług używamy pierwszorzędnych narzędzi i nowoczesnych urządzeń – np. wanny ultradźwiękowej czy kluczy i centrownic Park Tool. Jesteśmy pewni, że nasza praca zapewnia Waszym rowerom najlepszą opiekę. Zachęcamy do skorzystania z oferty przeglądu rowerowego w naszych sklepach stacjonarnych. Zadbaj o rower i swoje bezpieczeństwo podczas jazdy. Przyprowadź swój jednoślad do nas. Chcesz do nas przyjechać? Sprawdź lokalizacje: KRAKÓW, ŁÓDŹ.

Jakie naprawy oferujemy?

Jeśli pojawiła się nagła usterka lub nie jest Ci znany stan techniczny roweru – to koniecznie oddaj go do regeneracji w dobre ręce. Pośród usług, które wykonujemy możesz skorzystać m.in.:

 1. Przeglądu rowerowego, w którym wyregulujemy hamulce, przerzutki, itd. – od 125 zł – za przegląd podstawowy.
 2. Myjni rowerowej, która świetnie oczyści Twoją maszynę z błota, piasku i zanieczyszczeń – 50 zł
 3. Konserwacji układu napędu: np. wymiany łańcucha na nowy – 30 zł
 4. Wymiany części w układzie kierowniczym: np. wymiany kierownicy lub sterów – 80 zł
 5. Regulacji przerzutki przedniej lub tylnej – 25 zł lub wymiany manetek – 60 zł
 6. Serwisu zawieszenia i amortyzatorów: np. wymiany amortyzatora – 150 zł

Koszt wszystkich oferowanych napraw rowerowych znajdziesz na naszej stronie w zakładce – CENNIK.

Dlaczego powinno się dbać o rower?

Każdy jednoślad bez względu na intensywność użytkowania potrzebuje dobrej opieki. Regularne przeglądy mogą przynieść wiele pozytywów. Po pierwsze dają nam pewność, że rower jest sprawny i możemy z niego bezpiecznie korzystać, jeśli tylko jest na to ochota. Po drugie – regularne serwisy roweru pozwalają uniknąć wielkich awarii. Nawet jeśli rower wymaga małej naprawy np. wymiany dętki i potrafisz sam to wykonać – warto także rozważyć kompleksowy przegląd Twojej maszyny, który najlepiej jest robić przynajmniej raz do roku. Nie tylko, gdy odkryjesz usterkę w rowerze, ale szczególnie wtedy – kiedy długo z niego nie korzystałeś. Pamiętaj – dbaj o stan swojego roweru, aby mógł Ci długo i dobrze służyć. A jeśli chcesz bez obaw i przyjemnie na nim jeździć to przyprowadzaj go regularnie na przegląd.

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej o dobrym serwisie rowerowym? Przeglądnij nasz wpis na blogu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 1. Naszą mocną stroną jest dokładność, co sprawia, że jesteśmy jednymi z najlepszych w mieście.
 2. Podczas usług regeneracji, naprawy roweru konsultujemy z klientem wymieniane części i koszt usługi.
 3. Zadowolenie klienta z naszej pracy jest dla nas bardzo ważne.
 4. Oddając do naszego serwisu rowerowego swój jednoślad – masz pewność, że przeprowadzone czynności są wykonane z wysoką starannością.
 5. Naszą wiedzę ciągle poszerzamy i bierzemy udział w szkoleniach.
 6. Staramy się dotrzymać umówionego terminu, a jeśli są problemy z częściami, co czasami się zdarza – informujemy o tym naszych klientów.

Oddajesz rower do naprawy? Zachęcamy do przeczytania regulaminu.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie