Myjnia rowerowa i diagnostyka

Rower to sprzęt, który potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Jak każdy pojazd – także i on wymaga kontroli i dobrej opieki. Jeśli zdarza się, że jednoślad nie był długo używany lub dawno nie odwiedził serwisu – to czas sprawdzić czy wszystko z nim w porządku. Zanim skorzystasz z wybranego przeglądu rowerowego – możesz przyjechać na konsultację techniczną. Omówimy zakres prac – a ty zdecydujesz co dalej! Jeśli nie masz czasu na  pielęgnację roweru – zostaw maszynę w naszym rowerowym spa! Myjnia rowerowa i diagnostyka dla Twojego jednośladu dostępna w Rowery Centrum w Krakowie i Łodzi.

myjnia rowerowa

Myjnia rowerowa

Chcesz wyczyścić swój rower i nadać mu nowego blasku. Przyjdź i skorzystaj z usługi Spa Bike w Rowery Centrum. Oczyścimy z błota, piasku i kurzu Twój rower. Wyszorujemy ramę, spłuczemy. Oczyszczenie z zalegającego brudu nie tylko nada mu nowy blask – ale usprawni jego działanie. Nasmarujemy łańcuch. Zabezpieczymy ramę specjalnym preparatem i napompujemy koła. Odświeżony i czysty rower to przyjemność dla Ciebie z jazdy.
Zapraszamy do myjni!

diagnostyka rowerowa

Diagnostyka i konsultacja techniczna

Jeśli Twój rower nie działa prawidłowo i nie masz pewności co chciałbyś wymienić, a zależy Ci na poprawie sprawności to świetnym wyborem będzie usługa konsultacji technicznej roweru. Diagnostyka roweru pozwoli ustalić usterkę, dzięki której będzie można przystąpić do dalszych napraw. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w pracę naszych serwisantów pomoże rozwiązać większość problemów technicznych. To doskonały program – polecany szczególnie osobom, które nie są zdecydowane na inne usługi serwisowe lub chcą poznać przybliżony koszt całościowej naprawy roweru.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie