Rowery Woom i Romet dla dzieci

Rowery oferowane w naszym sklepie to jednoślady przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. W ofercie dostępne są rowery dla dzieci już od 3 roku życia do nastoletnich. W zależności od potrzeb i preferencji starszych i wymagających już pociech – oferowane są różne produkty: marki Romet, Academy Bikes, KUbikes, Early Rider oraz różne rozwiązania marki Woom. Pośród nich znajdziemy nawet elektryczne jednoślady Woom UP – gwarantujące fantastyczne i niezapomniane wrażenia z jazdy. Modele dostępne w sklepie są przeznaczone zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopców. Dokonując odpowiedniego wyboru należy zwrócić uwagę na wzrost, wiek oraz przeznaczenie. Co istotne – rowerek dziecięcy dobiera się na podstawie wielkości ramy, ale także na podstawie rozmiaru kół, który wyrażony jest przez producentów w calach. W sprzedaży oferujemy rowery od rozmiaru od rozmiaru kół 14” do 26”. Dla najmłodszym użytkowników rozpoczynających naukę jazdy, bądź też rozwijających swoje umiejętności proponujemy rozmiary rowerków z kołami 14″ oraz 16″ .

Rowery dla dzieci – odpowiednie do wieku i potrzeb

Na wycieczki w trudniejsze tereny bardzo atrakcyjne cenowo są modele marki Romet. To bardzo fajne rowery górskie odpowiednie dla nastoletnich dzieci – z aluminiową ramą, czy amortyzowanym widelcem. Pozwolą one na mniejszy wysiłek podczas jazdy po nierównym terenie. Starannie dobrane komponenty, przyjemne i łatwe w użytkowaniu manetki, dobre hamulce, szeroki zakres biegów i koła w rozmiarze 24” oraz 26”. To wszystko sprawia, Romet Jolene lub Romet Rambler zostaną przyjacielem Twojego dziecka podczas dłuższej wyprawy czy drogi do szkoły. Rowery Romet stanowią świetne połączenie korzystnej ceny, stylu i dobrych parametrów.
Niezwykłą lekkość, przyjemność jazdy zapewnią cenione przez małych użytkowników rowery  marki Woom. Wygodne siodełko, nisko profilowana rama, odblaskowe elementy i praktyczne dodatki sprawią, że Twój maluch pokocha je za jakość, którą oferują. Modele Woom dla starszych dzieci także zachwycają komfortem jazdy. Odpowiedni osprzęt: fajne hamulce, wygodne manetki, przerzutki, dobre opony, czy amortyzowany widelec w Woom OFF AIR, zachęcają do górskiej przygody. Lekkie i komfortowe rowery oferują także: Academy, Kubikes czy Early Rider.  One także są niezawodnym kompanem w terenie.

Wybór odpowiedniej wielkości roweru może być niełatwym zadaniem. W sklepie rowerowy Rowery Centrum pracują mili i doświadczeni pracownicy. Możesz być pewnie, że oferowana przez nich pomoc to lata praktyki. Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych. Znajdziesz tam dobrą ofertę, cenną poradę i potrzebny serwis rowerowy.

Wyświetlanie pojedynczego wyniku

  • Sortuj

No products were found matching your selection.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie