Serwis napędu rowerowego

Wydłużenie żywotności jednośladu, a także sprawność i płynność  działania to elementy, które wpływają na komfort jazdy. A co daje regularny serwis napędu rowerowego i dlaczego warto w niego inwestować? Wymiana zużytych komponentów pozwala utrzymać rower w dobrym stanie. Napęd to serce Twojej maszyny, musisz o niego dbać z różnych stron aby dobrze służył i mógł dla Ciebie pracować. Serwis napędu rowerowego pozwoli także na wykrycie ewentualnych problemów we wczesnym etapie, co także spowoduje oszczędność. Smarowanie łańcucha czy czyszczenie myjką ultradźwiękową istotnie wpłynie na sprawność i lepszą pracę roweru. Zadbaj o te elementy, abyś mógł cieszyć się przyjemną jazdą.

Czyszczenie, wymiana elementów napędu w rowerze

W ramach pakietu usług związanych z konserwacją napędu oferujemy:

  • Zamontowanie kasety, wolnobiegu czy łańcucha. Jeśli zużycie tych komponentów jest bardzo wysokie lub część okaże się uszkodzona, proponujemy wymianę części rowerowej na nową.
  • Wymianę suportu rowerowego. Zdarza się, że komponent jest mocno zardzewiały i nie zapewnia płynnego i stabilnego obrotu korby wokół osi.
  • Wymianę pedałów rowerowych na nowe.
  • Założenie nowej korby lub blatu korby. Mocowanie korby jest różne: za pomocą śrub czy pierścieni, w niektórych wymagane są specjalistyczne narzędzia i usługa jest wyceniana indywidualnie.
  • Mycie łańcucha, czyszczenie elementów układu napędowego wpłynie pozytywnie na płynną i cichą pracę.
Serwis napedu rowerowego
Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie