Dwa gumowe koła a takie możliwości! To im zawdzięczasz szybkość jazdy, bezpieczeństwo czy komfort. Przebite opony rowerowe możesz wymienić na model o lepszej przyczepności. Nowe rozwiązania technologiczne stosowane przez producentów wpływają na coraz lepszy komfort jazdy. Różne mieszanki gum, rodzaje wkładek antyprzebiciowych, bieżników tworzy liczne rozwiązania, w których z pewnością możesz wybierać. Śmigaj śmiało na nowych oponach marki Continental, Schwalbe czy Kenda.
Przeglądnij i wybierz odpowiednią propozycję. W zależności od modelu roweru i preferencji jazdy – każdy znajdzie coś do swojego jednośladu.  Opony górskie, trekkingowe mają specjalne bloki bieżnikowe, dzięki któremu z łatwością pokonasz leśne trasy. Ich mocny i gruby bieżnik dobrze trzyma się trudnego podłoża. Rowerzysta dzięki temu ma większą kontrolę w niekorzystnych warunkach. Te do rowerów miejskich mają gładki bieżnik, aby lekko toczyć się po miejskich arteriach. Natomiast do roweru gravel mają delikatny bieżnik, aby zapewnić wysoką prędkość podczas jazdy, ale jednocześnie pomóc cykliście na nieutwardzonym podłożu.

Niezawodny model opony drutowej czy lekka i przenośna zwijana?

W sklepie rowerowym możesz zakupić zarówno opony drutowe, ale także opony zwijane. Jaka jest tutaj różnica? Model zwijany jest wykonany z elastycznego materiału ma niską wagę i doskonałe walory jezdne. Umożliwia cykliście uzyskiwanie wyższej prędkości. Są one wykonane z dobrych mieszanek gum, jednak ich wymiana jest bardziej skomplikowana niż opon drutowych. Ta druga z kolei charakteryzuje się łatwym montażem i w dodatku stalowa linka powoduje, że jest bardziej odporna na przebicie. Opony drutowane z uwagi na większy gabaryty nie są tak komfortowe podczas transportu.

No products were found matching your selection.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie