O nas

Sklepy rowerowe prowadzimy z zaangażowaniem od kilkunastu lat. Naszą działalność zaczęliśmy od rowerów używanych. Obecnie sprzedajemy rowery marki Woom, Romet i Tander. Mamy szeroki asortyment rowerów nowych i używanych, dla dzieci i dla dorosłych. Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy tak, aby starannie dobrać rower i akcesoria do potrzeb klienta. Na przestrzeni kilkunastu lat wyspecjalizowaliśmy się w serwisowaniu rowerów i obecnie kładziemy największy nacisk na tę część branży rowerowej. Potwierdzeniem naszych aspiracji jest dołączenie naszej firmy od 2022 roku do elitarnego grona Shimano Service Center.

W prowadzonych przez nas sklepach rowerowych znajdziecie Państwo rowery różnych marek i producentów. Szczególnie wymagający klienci mogą znaleźć także specjalistyczne rowery trekkingowe. W swojej ofercie posiadamy m.in.:

  • rowery Woom dla dzieci i nastolatków wszystkie modele, w tym górskie i elektryczne,
  • rowery Trek, KTM, Scott, Giant, Merida, Romet i wiele innych,
  • rowery górskie dla dorosłych,
  • rowery miejskie dedykowane dla kobiet,
  • rowery elektryczne dla dorosłych.

Niezdecydowanym klientom dajemy możliwość bezpośredniego przetestowania dostępnego modelu roweru. Nasz asortyment to także różnego rodzaju części i akcesoria. Oferujemy topowe produkty marki Shimano. Nasi doświadczeni sprzedawcy pomagają w doborze sprzętu do preferencji i warunków fizycznych. Oferowane w sklepie produkty są sprawdzone pod względem sprawności i bezpieczeństwa.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie