O nas

Nasza historia

Prowadząc od wielu lat sklep ze sprzętem zimowym i mając do dyspozycji lokal postanowiliśmy rozszerzyć działalność, która byłaby prowadzona w okresie wiosennym i letnim. I tak – sklepy rowerowe prowadzimy z zaangażowaniem od kilkunastu lat. Naszą działalność zaczęliśmy od rowerów używanych górskich, trekkingowych dla dorosłych. Po około 2 latach poszerzyliśmy ofertę o rowery dziecięce i młodzieżowe. Szybko okazało się, że zmiany pozytywnie wpłynęły na rozwój Rowery Centrum w kierunku także sklepu rowerowego dla dzieci. To właśnie było – strzałem w 10.  Pomoc rodzicom, którzy poszukiwali roweru dla swojej pociechy był bardzo trafiony. To do nas – przychodzili po wsparcie i doradztwo – którego nie mogli znaleźć w żadnym innym sklepie. To także u nas mali rowerzyści mogli sprawdzić swój nowy rower i się na nim przejechać.

Nowe rowery i zmiany,  rok 2017

Podczas jednego z wyjazdów za granicę, zainspirowały nas austriackie rowery dziecięce. Założenie, które od razu nas przekonało – to nauka jazdy na rowerze w około 2 tygodnie. Wiedzieliśmy, że dzieci szybko pokochają rowery specjalnie zaprojektowane dla nich – lekkie i niezwykle estetyczne. Ten produkt szybko zdobył serca, także dorosłych, którzy z uśmiechem na twarzy obserwowali jak ich dziecko nie rozstaje się ze swoim jednośladem.

Sklepy rowerowe, rok 2022 – obecnie

Dziś w naszym sklepie oferujemy rowery, których jakość do ceny jest najlepszą proporcją. Wprowadzamy marki, oparte na solidnych i trwałych komponentach. Ostatnie lata pokazały – jak bardzo ważny jest serwis rowerowy. I śmiało możemy powiedzieć – że jesteśmy wyjątkowym sklepem – to nasze usługi regeneracji, naprawy i wymiany części cieszą się wielkim zainteresowaniem. Stawiamy na rzetelną pracę i zadowolenie klienta. Chcemy, aby rowery służyły im bezpiecznie i przynosiły radość z jazdy.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie