Dętka rowerowa to niepozorny komponent, który odgrywa istotną rolę podczas jazdy rowerowej. Wszędzie tam, gdzie nie mamy do czynienia z systemem tubless musimy mieć to na uwadze. To właśnie dętki rowerowe sprawiają, że opony przyjmują odpowiednią twardość i tym samym zapewniają pojazdowi właściwy komfort jazdy i bezpieczeństwo. Choć wydają się takie niepozorne, to ich rola jest bardzo ważna. Utrzymanie odpowiedniego ciśnienia i gwarancja płynnej i efektywnej jazdy to ich zadania.

Dętki rowerowe – zadbaj o komfort jazdy każdego dnia

Wybierając dętki do roweru należy zwrócić przede wszystkim uwagę na właściwe dopasowanie rozmiaru do naszego pojazdu.  Również istotne jest wybór odpowiedniego rodzaju wentyla, z których każdy ma swoje zastosowanie, a jednocześnie jest istotny dla odpowiedniego dopasowania do naszych potrzeb.

W naszym sklepie mamy sprawdzone modele dętek rowerowych do kół jednośladów o różnych rozmiarach. To dętki rowerowe z wentylami typu samochodowymi typu AV, z wentylem typu Presta czy Dunlop (DV). Aby się cieszyć przyjemną jazdą każdego dnia, zadbaj o dodatkowy komplet i skorzystaj z naszej oferty.

No products were found matching your selection.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie