Przeglądy rowerowe, które nadadzą nowej sprawności i siły

Rower to nie tylko środek transportu czy rodzaj hobby. To przede wszystkim sposób na  zachowanie świetnej kondycji fizycznej i poprawę zdrowia.  Wszyscy użytkownicy jednośladów powinni dbać o regularne przeglądy rowerowe, które zapewniają dłuższe użytkowanie każdego pojazdu i  bezpieczeństwo podczas jazdy. W sklepie Rowery Centrum w Krakowie lub w Łodzi możesz skorzystać z bogatego wachlarza usług serwisowych. Nasz wyspecjalizowany punkt napraw to miejsce, w który możesz spokojnie zostawić swój rower. Działamy sprawnie i koncentrujemy się na dokładnym wykonaniu zleconych prac. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów. Pomagamy usprawnić każdy rower najlepiej jak to jest możliwe. Pamiętaj, że nasz punkt udziela gwarancji na swoje prace. Poniżej oferowane przeglądy rowerowe i ich krótka charakterystyka.

przeglądy rowerowe

Przegląd podstawowy roweru

Pakiet podstawowy to usługa, której potrzebuje każdy miłośnik jednośladu. Co wykonujemy w przeglądzie podstawowym?

  • Regulujemy ustawienia przerzutki przedniej i tylnej Twojego roweru.
  • Regulujemy hamulce. Ich sprawne działanie wpłynie na lepszą reakcję podczas hamowania.
  • Sprawdzamy połączenia śrubowe.
  • Kasujemy luzy sterów.
  • Sprawdzamy i ustawiamy właściwe ciśnienie w oponach.
  • Smarujemy łańcuch, aby usprawnić pracę układu napędowego.
przegląd standardowy rowery centrum

Przegląd standardowy roweru

Pakiet standardowy oferuje możliwość dodatkowych usług w porównaniu do pakietu podstawowego.  A co dokładnie?

Każdą wymienioną część, którą zdecydujesz się dokupić w naszym sklepie wymienimy bez dodatkowych opłat? To jest świetne rozwiązanie! Nie rozmyślaj zbyt długo. Tu możesz sporo zaoszczędzić. Potrzeba wymiany nowej kasety, przerzutki, linek, manetki – to także czas poświęcony dla Twojego środka transportu. W tym przeglądzie znajdziesz oszczędność na dodatkowych opłatach związanych z wymienianą poszczególnych części. Dbając o zadowolenie klientów oraz jakość naszych usług – udzielamy gwarancji na nasze prace serwisowe przez 21 dni.

przeglądy rowerowe rowery centrum

Przegląd kompleksowy roweru

Pakiet kompleksowy to naprawdę dobra propozycja dla miłośników rowerów. W tej usłudze wykonujemy prace techniczne, które zdecydowanie poprawią komfort jazdy, sprawność i co najważniejsze zwiększają żywotność napędu Twojej maszyny. Zakres wykonywanych czynności pozwala na dokładne zbadanie stanu i ewentualne wyeliminowanie wad twojego roweru. Czym będziemy się tu zajmować? Poza pracami opisanymi w przeglądzie standardowym przeprowadzimy jeszcze pełne centrowanie kół, mycie kasety, przerzutek i korby w myjce ultradźwiękowej. Za dodatkową opłatą wykonujemy smarowanie elementów łożysk kulkowych w piaście. Ten przegląd to wyśmienita opieka  i pierwszorzędna coroczna pielęgnacja Twojego roweru.

przegląd VIP rowery centrum

Przegląd VIP roweru

Pakiet VIP to przegląd rowerowy dla wymagających . Oddajesz rower – a my zajmujemy się kompleksowym jego przeglądem z mistrzowską precyzją. Zakres prac jakie wykonujemy obejmuje przegląd kompleksowy poszerzony o serwis wybranych amortyzatorów. Oddajemy w pełni sprawdzoną maszynę, w której również dokonamy przeglądu i smarowania amortyzatora (sprężynowo-elastomerowego / sprężynowo-olejowego) a w razie potrzeby wymienimy płyn w układzie hamulcowym.  A jeśli Twoim życzeniem będzie sprawdzenie amortyzatora powietrzno-olejowego – możesz za dodatkową opłatą – skorzystać z takiej propozycji. Dzięki takiemu rozwiązaniu spadek wydajności Twojej maszyny nie jest możliwy. Dlaczego warto zainwestować w pakiet VIP? Właśnie po to, aby właściwie wykorzystać potencjał jezdny Twojego roweru.

przeglady rowerowe - na pełnym zawieszeniu

Przegląd roweru na pełnym zawieszeniu

Profesjonalny pakiet przeglądu rowerowego VIP dla rowerów o wysokich parametrach technicznych. W tej usłudze dedykowanej grupie rowerzystów posiadających jednoślady najwyższej półki – wykonujemy przegląd elementów zawieszenia. Do wykonania czynności regeneracji i naprawy niezbędna jest specjalistyczna wiedza jak na przykład {Di2} a także zaawansowane narzędzia, dzięki którym usługa może zostać wykonana. Mistrzowski przegląd Twojego jednośladu – jest dostępny w sklepie dla rowerzystów Rowery Centrum.

przegląd zerowy

Przegląd zerowy roweru

Przegląd zerowy lub okresowy – co to takiego? Pierwszy z nich to rodzaj usługi przeznaczony dla klientów, którzy samodzielnie dokonali montażu roweru z opakowania. Natomiast drugi skierowany jest do cyklistów, którzy po rocznym okresie użytkowania – powinni  oddać rower do serwisu celem kontroli stanu technicznego. Aby sprawdzić prawidłowe działanie jednośladu niezbędne jest wykonanie określonych czynności np.  regulacji przerzutek,  regulacji hamulców, czy optymalnego napompowania kół.  W tak zwanym przeglądzie  zerowym i okresowym sprawdzane są także inne elementy jak: działanie napędu, ustawienie kół czy kasowanie luzów sterów.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie