Jak na długo zachować swój jednoślad w nienagannym stanie? Podstawą jest konserwacja roweru. Regularna konserwacja i narzędzia rowerowe są kluczowe dla utrzymania pojazdu w dobrej kondycji. Jeśli pojazd dobrze znosi upływ czasu i codzienną eksploatację, przegląd należy wykonać przynajmniej raz w roku – najlepiej na początku sezonu rowerowego. Na sprzęt nie zaszkodzi spojrzeć także przed schowaniem do go garażu na zimę. Natomiast naprawa drobnych usterek powinna odbywać się na bieżąco. W tym celu warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, które pozwolą na samodzielną  odnowę. Konserwacja pojazdu i narzędzia rowerowe pomogą Ci także przedłużyć żywotność Twojego jednośladu.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz akcesoria oraz narzędzia rowerowe, które stanowią niezbędnik każdego miłośnika kolarstwa. Wśród nich dostępne są m.in. wielofunkcyjne klucze (w tym do łańcuchów, szprych czy kaset) oraz łyżki do opon. Polecamy ponadto oleje przeznaczone do nawilżania łańcuchów i hamulców, a także specjalne płyny do czyszczenia poszczególnych elementów pojazdu.

Narzędzia dostarczamy od sprawdzonych producentów. Zadbaj o właściwą konserwację roweru – skorzystaj z naszej propozycji jeszcze dziś!

No products were found matching your selection.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie