Zapięcia rowerowe stanowią bardzo ważny element wyposażenia jednośladu, szczególnie jeśli użytkujemy rower jako środek transportu np. do pracy. Podczas wielogodzinnego postoju roweru – warto zapewnić mu odpowiednie zabezpieczenie przed kradzieżą. Jeśli chcesz zapewnić swojemu jednośladowi skuteczną ochronę zwróć uwagę na jakość zapięcia. Wśród oferowanych w sklepie produktów posiadamy najlepsze i sprawdzone akcesoria.

Trwałe zapięcia rowerowe

Produkty Kryptonite to trwałe i innowacyjne zapięcia i zabezpieczenia zapewniające najwyższą ochronę przed kradzieżą. Firma zdobyła rozgłos w 1972 roku, kiedy przypięto na drogowskazie rower celem testu nowego zamku. Po trzydziestu dniach i nocach, gdy wszystkie elementy zostały skradzione, rama wciąż pozostawała przypięta, mimo, iż zamek był wielokrotnie wyłamywany. Jej asortyment to nie tylko zapięcia, ale także oświetlenie, które są przeznaczone do różnych typów pojazdów – nie tylko do rowerów.
W ofercie naszego sklepu możesz wybrać różne modele zabezpieczeń: U-locki, a pośród nich U-lock Kryptonite Evolution Messenger w wersji Mini, czy zapięcia łańcuchowe. Te modele sprawdzą się zawsze na krótszy czy na wielogodzinny postój Twojego pojazdu. Ochroń swój rower przed kradzieżą – przyjdź do nas i sprawdź jaki model będzie odpowiedni dla Twojego jednośladu. Zapraszamy.

Zapięcie łańcuchowe, klasyczna linka, a może U-lock?

Jeśli rozważasz zakup zapięcia do roweru – masz do rozważenia wiele różnych modeli ochrony przed przywłaszczeniem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu – zachęcamy do krótkiego poradnika na naszym blogu.

No products were found matching your selection.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie