Serwis kół i opon rowerowych

Skrzywiłeś koło, a może złamałeś szprychę? Jeśli nie wiesz jak wymienić dętkę w Twoim nowym rowerze to skorzystaj z oferty serwisu kół i opon rowerowych. U nas pracują doświadczeni serwisanci, którzy wymienią, napompują i optymalnie przygotują koła jednośladu do dalszej drogi. Pamiętaj, że zbyt napompowane koła to przyczyna nie tylko łatwiejszego przebicia ale też utraty przyczepności. Jeśli koła w twoim rowerze uległy skrzywieniu – to koniecznie przyjdź to sprawdzić. Nieprawidłowa praca jak skrzypienie podczas jazdy, tarcie może wskazywać na potrzebę ich centrowania. Odkryj nasze możliwości i przyprowadź swój rower na serwis kół i opon rowerowych lub wymianę dętek.

Wymiana i centrowanie koła, wymiana opon i dętek

Tutaj dowiesz się, na jakie wsparcie techniczne możesz liczyć w zakresie kół, opon, dętek rowerowych, a koszt usług sprawdzisz w cenniku. Oto nasze propozycje:

  • Centrowanie kół, które nada Twojemu rowerowi nową sprawność. Centrowanie koła wyeliminuje wibracje wyczuwane podczas poruszania się. W naszym warsztacie centrujemy także koła karbonowe.
  • Wymieniamy na nowe dętki, opony koła przednie i tylne. Część oferty opon czy dętek możesz zobaczyć online.
  • Możemy wymienić szprychy, które zostały zniszczone lub skrzywione, aby przywrócić sprawność twojego pojazdu. Poza kosztem usługi doliczane do ceny są części rowerowe: nyple i nowe szprychy.
  • Zaplatamy koła, gdy uległo ono zniszczeniu. Przy pomocy specjalistycznych narzędzi wplatamy szprychy na nowo, regulujemy i sprawdzamy ich napięcie.
  • Wymieniamy łożyska maszynowe, pompujemy koła.
serwis kół opon rowerowych
Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie