Rowery dla dzieci Early Rider to brytyjska marka, której założeniem jest pomagać dzieciom w łączeniu się z otaczającym ich światem poprzez jazdę i doświadczenia. Sprawiać, aby jazda na rowerze była ciekawą przygodą oraz aby mogły czerpać z podróży rowerowej ogromną przyjemność. Idei opracowania wysokiej jakości rowerów przyświecała potrzeba ukierunkowania młodego pokolenia na wartości związane bardziej ze środowiskiem niż z urządzeniami. I tak powstały pierwsze pojazdy z napędem paskowym, które rozpoczął „Belter” – w szopie, w małym miasteczku Henley nad Tamizą.

Pomysłowe rowery Early Rider

Z pewnością możemy stwierdzić, że rowery dla dzieci Eary Rider są innowacyjnym rozwiązaniem. To, co je odróżnia to przede wszystkim rodzaj napędu, który w wielu modelach zastąpiony jest paskiem. W wybranych spotkamy kasetę z szerokim zakresem przełożeń. Rowery dziecięce Early Rider są także skonstruowane z wysokiej jakości komponentów. Producent użył m.in.: aluminiowych podzespołów, uczelnionych łożysk kasetowych, napędu paskowego Gates, dobrych hamulców v-brake, a w większych rozmiarach hamulców tarczowych.  To one zapewniają przyjemną jazdę oraz odpowiednią siłę hamowania w terenie.

Dokonując wyboru zakupu dwóch kółek dla swojej pociechy, możesz być pewien, że te jednoślady spełniają wymagania, co do wysokiej jakości.  Co za tym idzie, są bardzo bezpieczne dla naszych dzieci. Dlatego w naszym sklepie rowerowym mamy propozycję dla osób, które szukają uniwersalnego, klasycznego stylu o bardzo dobrych parametrach konstrukcji. Early Rider są takimi pojazdami, które pracują sprawnie i cicho, a pedałowanie jest łatwe dla tych najmniejszych i nieco większych dzieci.

No products were found matching your selection.

Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie