Kraków 726 525 625, Łódź 608 141 811
Rower elektryczny Stevens E-Molveno Lady
6,300 zł
Rower elektryczny damski
Silnik BOSCH, 4 tryby wspomagania
Koło 28″
Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-M280
Rama: alu 6061,
Amortyzowany widelec ze skokiem 63 mm, blokada
Rower elektryczny Stevens E-Molveno Lady to jednoślad z napędem do każdych wyzwań. Bez wysiłku lub z małą pomocą. Używaj jak chcesz i jedź gdzie chcesz! Żadna trasa to nie problem. Mnogość przełożeń i zawsze możesz włączyć tryb pomocy! Tylko e-bike da Ci takie wsparcie. Rower elektryczny Stevens E-Molveno Lady to damski pojazd oferujący niebywały komfort. Zakochasz się w rowerowych wyprawach. A co go wyróżnia?
Stabilna rama z widelcem z amortyzatorem i geometrią zaprojektowaną dla wygody. Niezawodne elementy od Shimano, wygodny kokpit z regulacją i oczywiście dobre hamulce.
Bezpieczna i wygodna jazda ze Stevens E-Molveno Lady
Do codziennych zadań na wytrzymałej i lekkiej ramie aluminiowej 6061 o wygodnej konstrukcji i ze wsparciem Bosch Silent z akumulatorem 400 Wh. Rower elektryczny Stevens E-Molveno Lady ma pełne wyposażenie: bagażnik, przednie i tylne światło. Błotniki, a nawet dzwonek! E-Molveno Lady to elektryczny rower trekkingowy, który sprawdzi się dosłownie wszędzie. Koła w rozmiarze 28″ i opony Marathon Schwalbe to kolejny atut tego modelu. Wytrzymałe z ochroną 3 mm wkładki z Green Guard, która skutecznie chroni przed niespodziankami na trasie. Wysoki współczynnik ochrony opony 5/6 sprawia, że Marathon Schwalbe to ceniona opona pośród rowerzystów. Podczas długiej jazdy wygodne siodełko to kluczowy element, dlatego Stevens wyposażył ten model w markowe Selle Royal Nuvola Lady.
Wsparcie, które dodaje radości i możesz znacznie więcej
Marzą Ci się dalekie wyprawy? Z rowerem elektrycznym Stevens E-Molveno Lady to będzie przyjemność! Sercem napędu jest cichy silnik Bosch Active Line G3 (250 W, 40 Nm momentu obrotowego) zasilany akumulatorem PowerPack 400 Wh, który zapewnia długi zasięg i asystę do 25 km/h. Cztery tryby wspomagania (40–250%) plus tryb prowadzenia pozwalają precyzyjnie dostosować poziom pomocy do każdego terenu. A w rowerze – do dyspozycji przerzutka 9-biegowa Shimano RD-U4000 i oczywiście niezawodne hamulce hydrauliczne Tektro HD-T280.
CHARAKTERYSTYKA DAMSKIEGO ROWERU ELEKTRYCZNEGO STEVENS E-Molveno LADY
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
| Rama | ALUMINIUM 6061 |
| Rozmiar | 28″ |
| Silnik | Bosch PowerPack 400, 4 tryby jazdy z poziomem wsparcia 40-250% plus wspomaganie chodzenia |
| Widelec | SR Suntour NX1-Coil LO, skok 63 mm |
| Hamulec przód | Hydrauliczny hamulec tarczowy, Tektro HD-T280 |
| Hamulec tył | Hydrauliczny hamulec tarczowy, Tektro HD-T280 |
| Tarcza hamulcowa przód | Tektro TR180-35A |
| Tarcza hamulcowa tył | Tektro TR160-35 |
| Dźwignia hamulca | Tektro HD-M275 |
| Kolor | polar petrol, black velvet |
| Korba | Oxygen e-scorpio |
| Zębatka silnika | Stevens |
| Przerzutka tył | Sunrace RDM93 |
| Łańcuch | Shimano CN-LG500 |
| Kaseta | Shimano CS-LG300-9 |
| Pedały | ATB ALU Reflex |
| Piasty przód | Formuła CL-51 |
| Piasty tył | Formuła CL-52 |
| Obręcze | Oxygen Disc RM 26 |
| Opony | Schwalbe Marathon |
| Manetki | SunRace DLM903 |
| Kierownica | Oxygen e-scorpio, |
| Sztyca kierownicy | Oxygen Versa II, regulowany |
| Siodło | Selle Royal Nuvola Lady |
| Wspornik siodła | Oxygen e-scorpio |
| Waga roweru | 23,9 kg |
| Max. ciężar | 140 kg |
| Błotnik | SX błotniki |
| Światło przednie | AXA E-Bike 45 |
| Światło tylne | AXA Juno |
| Rozmiar ramy | 46, 50 |
|---|---|
| Kolor | czarny, turkusowy |







