Kraków 726 525 625, Łódź 608 141 811
Rower elektryczny Stevens E-Molveno Gent
6,300 zł
Rower elektryczny męski
Silnik BOSCH, 4 tryby wspomagania
Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-M280
Rama: alu 6061,
Amortyzowany widelec ze skokiem 63 mm, blokada
Koło: 28″
Rama: 55
Rower elektryczny Stevens E-Molveno GENT to męski trekkingowy jednoślad z napędem do jazdy na co dzień i na wyprawy w weekend. 9 przełożeń i super cichy napęd ze wspomaganiem do 25 km/h. Zaprojektowany tak, aby wytrzymać naprawdę wiele. Ten komfortowy e-bike da Ci takie wsparcie, którego szczególnie potrzebujesz w dłuższej wyprawie czy pod ostrą górkę. Rower elektryczny Stevens E-Molveno GENT to e-bike oferujący wysoki komfort, a atutów ma wiele. Mocna i wytrzymała rama połączona jest z widelcem z amortyzatorem o skoku 63 mm marki SR Suntour NX1-Coil LO i ma możliwość blokady. Wytrzymałe opony od Schwalbe i dobre hamulce hydrauliczne, które zapewniają skuteczne hamowanie w każdych warunkach.
Wsparcie Bosch w e-bike Stevens E-Molveno Gent
Elektryczny silnik Bosch Silent z akumulatorem 400 Wh to z pewnością największy wyróżnik tego roweru. Pracuje cicho i udziela wsparcia rowerzyście do 25km/h, a dzięki temu tempo jazdy jest całkiem dobre. Bosh ACtive Line 3G zapewnia 4 tryby pomocy podczas jazdy, dzięki temu możesz regulować siłę, z którą Cię wspomaga. Ponadto ma także tryb wspomagania podczas prowadzenia, aby było dużo łatwiej. Rower elektryczny Stevens E-Molveno to trekking z wyposażeniem w bagażnik, nóżkę czy oświetlenie z przodu i tyłu. Jednym słowem ma w sobie wszystko co potrzebujesz do codziennej jazdy i nie tylko.
Niezawodne komponenty i swoboda jazdy w rowerze elektrycznym
Wygodne siodło marki Selle Royale to także duży plus. Koła z piastami Oxygen i opony Schwalbe Marathon o niskich oporach toczenia. Rower Stevens E-Molveno Gent ma dobre opony, które są wyposażone w 3 mm wkładkę o charakterze antyprzebiciowym. Ponadto boki mają wzmocnione ściany, co sprawia, że otarcia nie są tak groźne. W męskim rowerze elektrycznym Stevens E- Molevno solidna i komfortowa rama wykonana jest z aluminium 6061. Kaseta Shimano i jakościowy łańcuch KMX X9 oraz 9-biegwa przerzutka SunRace RDM93 wpisują się w jakość, której możesz zaufać. Niezawodne hamulce hydrauliczne Tektro HD-T280 to kolejny dobry element tego roweru. Wspomaganie BOSCH, na którym się nie zawiedziesz i hamowanie od Tektro – to dobre zestawienie w korzystnej cenie.
CHARAKTERYSTYKA MĘSKIEGO ROWERU ELEKTRYCZNEGO STEVENS E-Molveno Gent
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
| Rama | ALUMINIUM 6061 |
| Rozmiar | 28″ |
| Silnik | Bosch PowerPack 400, 4 tryby jazdy z poziomem wsparcia 40-250% plus wspomaganie chodzenia |
| Widelec | SR Suntour NX1-Coil LO, skok 63 mm |
| Hamulec przód | Hydrauliczny hamulec tarczowy, Tektro HD-T280 |
| Hamulec tył | Hydrauliczny hamulec tarczowy, Tektro HD-T280 |
| Tarcza hamulcowa przód | Tektro TR180-35A |
| Tarcza hamulcowa tył | Tektro TR160-35 |
| Dźwignia hamulca | Tektro HD-M275 |
| Kolor | polar petrol, black velvet |
| Korba | Oxygen e-scorpio |
| Zębatka silnika | Stevens |
| Przerzutka tył | Sunrace RDM93 |
| Łańcuch | Shimano CN-LG500 |
| Kaseta | Shimano CS-LG300-9 |
| Pedały | ATB ALU Reflex |
| Piasty przód | Formuła CL-51 |
| Piasty tył | Formuła CL-52 |
| Obręcze | Oxygen Disc RM 26 |
| Opony | Schwalbe Marathon |
| Manetki | SunRace DLM903 |
| Kierownica | Oxygen e-scorpio, |
| Sztyca kierownicy | Oxygen Versa II, regulowany |
| Siodło | Selle Royal Nuvola Gent |
| Wspornik siodła | Oxygen e-scorpio |
| Waga roweru | 23,9 kg |
| Max. ciężar | 140 kg |
| Błotnik | SX błotniki |
| Światło przednie | AXA Compactline 35 |
| Światło tylne | AXA Blueline |
| Rozmiar ramy | 46, 50 |
|---|---|
| Kolor | czarny, turkusowy |






