Kraków 726 525 625, Łódź 608 141 811
Rower elektryczny Stevens E-Bormio Gent
5,990 zł
Rower elektryczny męski
Koło: 28″
Silnik Shimano Steps E5000 40 Nm
Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano Shimano BR-MT200
Amortyzowany widelec SR Suntour ze skokiem 63 mm
Opony: Schwalbe Marathon
Rower elektryczny Stevens E-Bormio Gent to e-bike miejsko-terenowy. Na wyprawę i codzienne dojazdy. Stevens E-Bormio jest wyposażony w silnik Shimano E-Steps E5000 udzielający wsparcia do ponad 200 procent. Elektryczny, ale zupełnie naturalny. E-Bormio Gent to model, który daje odczucie jazdy na klasycznym rowerze, ale jednak ze wspomaganiem. Dzięki temu podjazdy stają się łatwiejsze, a dystanse nie mają większego znaczenia. Ten rower jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób chcących rozpocząć przygodę z rowerami elektrycznymi. Rower elektryczny Stevens E-Bormio Gent jest zbudowany na aluminiowej ramie z amortyzatorem ze skokiem 63 mm oraz licznych komponentach od Shimano, którym możesz zaufać.
Cichy silnik Shimano i 3 tryby wspomagania
Sercem roweru jest markowy silnik i napęd od Shimano. Stevens E-Bormio Gent jest wyposażony w superlekki napęd Shimano Steps E5000 z akumulatorem 504 Wh i momentem obrotowym 40 Nm. Takie połączenie zapewni wsparcie pod delikatne i nieco większe wzniesienia. W konfiguracji znajdziemy napęd 1×10 obsługiwany jest przez przerzutkę Shimano Deore + pracującą płynnie i szybko. Kaseta, czy łańcuch także jest od Shimano. 28 calowe koła mają wytrzymałe i z niskimi oporami toczenia dobre opony Schwalbe Maraton. Uniwersalny bieżnik do miasta i w dalszą trasę w nieznane i wkładka z 3 mm antyprzebiciową ochroną, która sprawi, że możesz znacznie bezpieczniej pokonywać różnorodne trasy.
Hamulce hydrauliczne i odpowiednie wyposażenie
Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewniają hydrauliczne hamulce tarczowe. Producent w tym modelu postawił na Shimano BR-MT200. Rower elektryczny Stevens E-Bormio Gent jest dobrze wyposażony. Z bagażnkiem, błotnikami czy oświetleniem masz przygotowany rower do jazdy do codziennych dojazdów do pracy, jak i weekendowych wycieczek. Jazda na E-Bormio jest przyjazna — silnik dostarcza do 200% wsparcia w sposób intuicyjny. Zintegrowany akumulator zapewnia zasięg wystarczający na dłuższe wyprawy, a amortyzator SR Suntour pochłania nierówności i podnosi komfort na żwirowych odcinkach.
CHARAKTERYSTYKA MĘSKIEGO ROWERU ELEKTRYCZNEGO STEVENS E-BORMIO Gent
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
| Rama | ALUMINIUM 6061 |
| Rozmiar | 28″ |
| Silnik | Shimano Steps E5000, 250 W, 40 Nm, 3 tryby wspomagania |
| Widelec | SR Suntour NX1-Coil LO, skok 63 mm |
| Hamulec przód | Shimano BR-MT200 |
| Hamulec tył | Shimano BR-MT200 |
| Tarcza hamulcowa przód | Shimano SM-RT30, Center-Lock, 180 mm |
| Tarcza hamulcowa tył | Shimano SM-RT30, Center-Lock, 160 mm |
| Dźwignia hamulca | Shimano BL-MT200 |
| Kolor | Metalic green |
| Wyświetlacz | Shimano SC-E5000 |
| Korba | Shimano FC-E5010 |
| Zębatka silnika | |
| Przerzutka tył | Shimano Deore Shadow+ RD-M5130-GS |
| Łańcuch | Shimano CN-LG500 LinkGlide |
| Kaseta | Shimano CS-LG400-10 |
| Pedały | ATB ALU Reflex |
| Piasty przód | Formuła CL-51 |
| Piasty tył | Formuła CL-52 |
| Obręcze | Oxygen Disc RM 26 |
| Opony | Schwalbe Marathon, 28″ (47-622) |
| Manetki | Shimano Deore SL-M5130, 10-biegowa |
| Kierownica | Oxygen e-scorpio, |
| Sztyca kierownicy | Oxygen Versa II, regulowany |
| Siodło | Selle Royal Nuvola Gent |
| Wspornik siodła | Oxygen e-scorpio; 680 mm |
| Waga roweru | 23,6 kg |
| Max. ciężar | 140 kg |
| Błotnik | SKS |
| Światło przednie | Trelock I Veo (50 lux) |
| Światło tylne | Trelock Duo Flat |
| Rozmiar ramy | 52, 55 |
|---|





