Kraków 726 525 625, Łódź 608 141 811
Jeździk woom WOW rowerek biegowy
779 zł
- Jeździk dla dziecka, rowerek biegowy z kołami z pianki EVA
- Zalecany wiek dziecka: 9 – 36 miesięcy
- Wzrost dziecka: 70-100 cm
- Tytuł: „Zabawka Roku 2025”
- Kolory: pop peach, dreamy ski, soft sprout
Jeździk woom WOW to niesamowity samobalansujący rowerek biegowy. To pierwszy rowerek biegowy woom, który zaprojektowano dla niemowlęcia! Jest przeznaczony dla dzieci w wieku już od 9 do 36 miesięcy! Producent rekomenduje rowerek dzieciom od 70 do 100 cm wzrostu. Jeździk samobalansujący WOW to zabawka, która zmienia niemowlę w sprytnego i zaradnego malucha. Ten jeździk sprawi, że Twoje dziecko polubi wyzwania. Dzięki rowerkowi woom WOW dziecko uczy się nie tylko balansowania, ale także usprawnia swoją motorykę. Oswaja się z pewnym trzymaniem równowagi, jednym słowem przygotowuje on do trzymania lepszej równowagi na dwukołowym pojeździe.
woom wow – jedyny samobalansujący rowerek biegowy
Samobalansujący rowerek woom wow jest wykonany z bezpiecznych elementów. Producent zadbał o istotne elementy jego bezpieczeństwa i wyglądu. Rama produktu wykonana jest z aluminium, a do niej zamontowano bezpieczne koła, wykonane z miękkiej pianki EVA. Koła rowerka woom wow są szerokie, dzięki temu dziecko uczy się na nim balansować i stawia pierwsze kroki w kierunku nauki jazdy.
Innowacyjny jeździk dla rocznego dziecka
Innowacyjne podejście w projektowaniu przejawia się m.in. w sprytnych rozwiązaniach. W rowerku samobalansującym WOW mamy samoprostującą się kierownicę, a do tego sprytne siedzisko, które wykonane jest częściowo z materiałów pochodzących z recylingu. Sampoprostująca się kierownica wspomaga dzieci, gdy nie potrafią jeszcze bezpiecznie sterować i utrzymać równowagi. Nic więc dziwnego, że sprytny rowerek biegowy woom zdobył nagrodę i tytuł: „Zabawka Roku 2025”, w kategorii: rowery, rowery biegowe i hulajnogi. Jeździk WOW jest lekki, jego waga to 2,7 kg. Mobilność to jedna z jego zalet — możesz łatwo go przenosić. Jeździk woom WOW rowerek biegowy spełnia wymogi bezpieczeństwa normy EN 71. A to tego dołączony jest pluszak w zestawie — Buddy.
Najważniejsze cechy rowerka biegowego woom Wow:
Samobalansujący jeździk dla małych dzieci od 9 miesiąca życia
Pojazd zabawka rozwijająca mobilność małych dzieci, wspomaga rozwój motoryczny i uczy większej stabilności
Niska waga zabawki, dzięki temu produkt można łatwo przenosić
Niski profil wsiadania
Zabawka dla dziewczynki i dla chłopca
Wykonany z bezpiecznych materiałów, częściowo pochodzących z recyklingu
PODSUMOWANIE
WZROST: 70-100 cm
ZALECANY WIEK: 9 miesięcy do 36 miesięcy
WAGA WOOM WOW: 2,7 KG
MAK. OBCIĄŻENIE: 20 kg
DANE TECHNICZNE
| Rozmiar koła i opony w rowerku | 17,5 cm |
| Wysokość kokpitu kierownicy | 400 mm |
| Wysokość siedziska | 266 mm |
| Rama | aluminium |
| Koła | pianka EVA |
| Siedzisko | materiał EPP, 30% materiałów pochodzących z recyklingu |
| Kierownica | samoprosyująca |
| Uchwyty | Termoplastyczny elastomer |
| Maksymalne obciążenie jeździka | 20 kg |

| Kolor | dreamy sky, pop peach, soft sprout |
|---|
















