Kraków 726 525 625, Łódź 608 141 811
Rower MTB Stevens Taniwha
Pierwotna cena wynosiła: 2,500 zł.2,200 złAktualna cena wynosi: 2,200 zł.
Poprzednia najniższa cena: 2,200 zł.
Rower górski z aluminiową ramą 6061 DB
Koło 27,5″ i 29″
Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-M275
Napęd 2×9
Amortyzowany widelec z blokada skoku
Rower MTB Stevens Taniwha to górski rower z dobrymi możliwościami. To jednoślad, dla tych co chcą więcej. Jego atutów jest wiele! Amortyzowany widelec, hydrauliczne hamulce Tektro HD-M275, gwarantujące równomierną pracę w każdych warunkach. Do tego opony marki Schwalbe Smart Sam z bieżnikiem, który dobrze się toczy i trzyma w ryzach podczas leśnych tras. Klasyka z solidnym wyposażeniem. Rower MTB Stevens Taniwha to pewny wybór.
Amortyzowany widelec z możliwościami w Stevens Taniwha
Największym atutem roweru MTB Stevens Taniwha jest amortyzowany widelec SR Suntour X1 LOR-R ze skokiem 100 mm. To rozwiązanie, które przekłada się bezpośrednio na pewność prowadzenia w każdych warunkach terenowych. Wyróżnia go blokada uruchamiana pokrętłem umieszczonym na koronie widelca. Dla rowerzysty oznacza to pełną elastyczność: na wyboistych, kamienistych odcinkach. Dzięki temu pochłania on drgania i utrzymuje koło w kontakcie z podłożem. Oznacza to lepszą przyczepność i mniejsze zmęczenie rąk. Z kolei na utwardzonej nawierzchni lub podjazdach aktywowanie blokady eliminuje niepożądane ruchy amortyzatora — energia, która wcześniej traciłaby się w „kiwaniu” widelca, teraz w całości napędza rower do przodu. Mniej strat, więcej prędkości.
Aluminium 6061 DB i widelec z blokadą – sprzęt klasy wyżej w swojej cenie
Dlaczego aluminium DB ma coś zmienić? Steven założył, że ten hardrail może być lepszy niż się wydaje. Korzystna cena i jakość sprawi, że będziesz z niego zadowolony. Technologia Double Butted zakłada, że newralgiczne punkty konstrukcji są grubsze i wytrzymalsze, a cały rower waży mniej niż 15 kg. Grubszy na łączeniach i cieńsza rama w centralnej części bez utraty podstawowych wartości.
CHARAKTERYSTYKA ROWERU MTB STEVENS TANIWHA
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
| Rama | ALUMINIUM 6061 |
| Rozmiary | 27.5″ – 16″ | 29″ -18″ |
| Widelec | SR Suntour X1 LOR-R ze skokiem 100, blokadą |
| Hamulce przód | Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-M275 |
| Hamulec tył | Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-M275 |
| Tarcza hamulcowa przód | Tektro TR180-35; 180 mm |
| Tarcza hamulcowa tył | TR160-35; 160 mm |
| Dźwignia hamulca | Tektro HD-M275 |
| Kolor | czarny |
| Zestaw korbowy | Shimano FC MT210, Oxygen Scorpo -27,5″ |
| Przerzutka przód |
|
| Przerzutka tył | Sunrace RDM91 |
| Łańcuch | Shimano CN-HG53 |
| Kaseta | SunRace CSM98 |
| Pedały | ATB Pro Reflex |
| Piasty tył | Formuła CL-52 |
| Piasty przód | Formuła CL-51 |
| Obręcze | Oxygen RM-M19 |
| Opony | Schwalbe Smart Sam |
| Manetki | |
| Kierownica | 740 mm; Oxygen |
| Sztyca kierownicy | Oxygen |
| Siodło | Oxygen Raceline |
| Wspornik siodła | Oxygen |
| Waga roweru | 27,5″ 14,3 kg | 29″ 14,6 kg |
| Max. ciężar | 115 kg |
| Rozmiar ramy | 16, 18 |
|---|---|
| Rozmiar koła | 27,5", 29" |





