Kraków 726 525 625, Łódź 608 141 811
Rower młodzieżowy MTB Stevens Furious
Pierwotna cena wynosiła: 2,400 zł.2,200 złAktualna cena wynosi: 2,200 zł.
Poprzednia najniższa cena: 2,200 zł.
Rower górski dla młodzieży
Koło 27,5″
Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-M275
Napęd Shimano Altus 2×9
Błotniki
Reflektor i tyle światło
Rower młodzieżowy MTB Stevens Furious pozwala oderwać się i wyskoczyć na szlak o dowlnej porze. Solidna rama z aluminium 6061 i sportowa geometria połączona z dobrymi jakościowo częściami dają przyjemność młodemu rowerzyście. Stevens Fourious to rower typu MTB, który idealnie sprawdzi się jako pojaz do codziennych wyzwań a także wycieczek w weekendy. To sportowy i dobrze wyposażony rower dla dziewczynki i dla chłopca w kolorze różowo-czarnym z większym kołem 27, 5″ z nóżką i dzwonkiem;)
Młodzieżowy rower górski Stevens Furious
Responsywny widelec SR Suntour ze skokiem 100 mm daje odciążenie i satysfakcję podczas jazdy na nierównościach. Pokonywanie wyboistych ścieżek jest o wiele przyjemniejsze i mniej odczuwalna. Pełniejsza kontrola, lepsze hamowanie i mniejsze wstrząsy – wszystko dla młodych rowerzystów! Stabilne prowadzenie daje wygodna kierownica 640 mm Oxygen. Rower MTB Stevens Furious to rower, na którym możesz poszaleć!
Jakość Shimano i pełne wyposażenie dla młodzieży
Młodzież lubi jeździć także i po zmroku! Dlatego Stevens postawił na pełne doposażenie roweru górskiego. Reflektor z przodu: AXA Dynamo 30, tylne światło: AXA Nyx Dynamo. A do tego błotniki clik-on by Stevens. Rowery Stevens pochodzą z Hamburga – w którym od 1991 roku powstają cenione w Europie i jakościowe jednoślady. Marka Stevens Bikes przez dekady budowała swoją reputację nie na marketingowych hasłach, lecz na konkretnych wynikach.
Układ napędowy 2×9 oparty jest na komponentach Shimano z grupy Altus, które zestawiono z łańcuchem KMC. Pewne hamowanie gwarantują hydrauliczne hamulce tarczowe marki Tektro HD-M275, z tarczami 180 i 160 mm. To świetne rozwiązania do rowerów rekreacyjnych i górskich, które stosowane są w rowerach dla dorosłych. Steven stawia na jakość i tu, możesz być pewien, że rower młodzieżowy MTB Stevens Furious to dobry wybór na lata w korzystnej cenie.
CHARAKTERYSTYKA ROWERU MŁODZIEŻOWEGO MTB STEVENS FURIOUS
| Rama | ALUMINIUM 6061 |
| Rozmiar | 27.5″ – 14″ |
| Widelec | SR Suntour XCE28 |
| Hamulce przód | Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-M275 |
| Hamulec tył | Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-M275 |
| Tarcza hamulcowa przód | Tektro TR180-35; 180 mm |
| Tarcza hamulcowa tył | TR160-35; 160 mm |
| Dźwignia hamulca | Tektro HD-M275 |
| Kolor | różowo-czarny |
| Zestaw korbowy | Oxygen aluminium 36-22T; Typ BB BSA:73 mm |
| Przerzutka przód |
|
| Przerzutka tył | Shimano Altus RD-M310 |
| Łańcuch | KMC Z-8.1 |
| Kaseta | Shimano CS-HG31 |
| Pedały | ATB Pro Reflex |
| Piasty tył | Formuła CL-52 |
| Piasty przód | – |
| Obręcze | Oxygen RM-M19 |
| Opony | Schwalbe Smart Sam |
| Manetki | Shimano SL-M315 |
| Kierownica | 640 mm; Oxygen scorpo |
| Sztyca kierownicy | Oxygen |
| Siodło | Oxygen Raceline |
| Wspornik siodła | Oxygen |
| Waga roweru | 27,5″ 15,4 kg |
| Max. ciężar | 115 kg |
| Błotnik | Stevens Clip-On |
| Nóżka/ dzwonek | Stevens Standstands/ Stevens Alu |
| Reflektor | AXA Dynamo 30 |
| Światło tylne | AXA Nyx Dynamo |








