Jakie akcesoria kupić do Woom

Jakie akcesoria warto kupić do roweru Woom?

Niewątpliwie Woom to producent rowerów premium dla dzieci. Tak wysoka jakość i tak ogromny wybór akcesoriów jakie proponuje stawia go bardzo wysoko pośród innych konkurencyjnych firm. Niesamowite dodatki cieszą oko najmłodszych użytkowników, a rodzice lubią sprawiać radość swoim pociechom. Bogata oferta akcesoriów może przyprawić rodzica o zawrót głowy. Rozważając te najbardziej potrzebne, z pewnością musimy wziąć pod uwagę aktywność naszych dzieci oraz ich upodobania. Pośród tej oferty możemy jednak wybrać kilka dodatków – których zakup z pewnością będzie rozsądny. W tym wpisie przedstawię wybrane akcesoria, jakie warto kupić do roweru Woom – ponieważ są praktyczne.

Dodatki do roweru dla dzieci, które pomagają i chronią

Przyjemne dodatki do roweru dla dziecka nie tylko zachęcają do jazdy, ale także spełniają funkcje ochronne oraz bezpieczeństwa. Akcesoria rowerowe Woom często bywają niezbędne, jak np. kask. Dzieci uwielbiają poznawać świat, są ciekawe, a jazda na rowerze sprawia im dużą frajdę. Przed szaloną jazdą i ewentualnymi upadkami głowę dziecka pierwszorzędnie chroni kask Woom Kids’s. Przede wszystkim jest bezpieczny i jest zgodny z europejską normą EN 1078. Jego atutem jest niezwykła konstrukcja – mocniejszej zabudowy, która doskonale chroni czoło, skronie i potylicę. Nie będzie w nim także gorąco, jest świetnie wentylowany dzięki 24 otworom. Elastyczny daszek to nie tylko ochrona przed słońcem to przede wszystkim amortyzacja i zabezpieczenie twarzy przed uderzeniem. Kask od Woom ma piękny kształt, jest wygodny i pełni fantastyczną ochronę głowy.  I ma coś więcej!

kask-woom-listen to your mom

Więc co poza kaskiem jest jeszcze potrzebne dziecku podczas rowerowych wycieczek?

Nóżka czy błotniki doposażają rower, a dzięki temu małemu rowerzyście sprawniej użytkuje się swój pojazd. Błotniki chronią ubranie przed zabrudzeniem i są szczególnie ważne podczas wypraw w leśne czy błotniste ścieżki. Nóżka do roweru Woom to bardzo funkcjonalny dodatek. Prawie każdy mały rowerzysta potrzebuje jej podczas częstej przerwy na trasie, ale również podczas przechowywania. Nóżka rowerowa Leggie pozwala chronić pojazd przed obiciami. Mniejsi użytkownicy, często rzucają swoje rowery po zakończonej przejażdżce. Aby uczyć właściwych nawyków szanowania i dbania o rower, warto rozważyć zakup takiego wyposażenia.

Uniwersalność dodatków rowerowych

Wydając sporą sumę pieniędzy na rower analizujemy także koszt dodatków. Kolejnym wartym polecenia gadżetem rowerowym jest bidon. Blutelka Woom Glug szczególnie przyda się na długą wyprawę – aby szybko i komfortowo sięgać po wodę bez konieczności postoju. Butelka Woom choć nie jest tanim dodatkiem posłuży także dziecku do szkoły. Jej wysoka jakość sprawia, że woda nie będzie miała nieprzyjemnego smaku czy zapachu. Ponadto można ją łatwo myć.  A w przeciwieństwie do plastikowych butelek ma zdecydowanie wyższą trwałość i możesz ją użytkować latami!

Odpowiadając na częste pytanie rodziców: „Jakie akcesoria warto kupić do roweru Woom” można śmiało powiedzieć, że:

Jaki rower kupić dla 3-4 latka?
Jak dobrać rower do wzrostu dziecka? Praktyczne wskazówki.
Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie