nowe kolory-woom-original-limited-edition

Nowe kolory – Woom Original Limited

Na rynek rowerowy dla najmłodszych niedawno wjechały swoimi kołami nowe pojazdy od Woom – Original Limited Color Edition.  A zatem przed naszymi pociechami i ich rodzicami pojawiły się kolejne rozwiązania do wyboru. Zmieniają się trendy i pojawiają się nowe produkty. Przed nami cztery intrygujące kolory rowerów Woom Original w wersji limitowanej. A zatem na czym będą mogły jeździć w kolejnym sezonie młodsi i nastoletni rowerzyści? Oto premiera nowych odcieni, które będziesz miał możliwość zakupić z naszym sklepie. Zobaczcie sami!

Woom Original Limited Color Edition!

Atomic Neon

Cosmic Blurple

Purple Twilight

woom 5 Red Eclipse 003

Red Eclipse

Nowe kolory rowerów dla dzieci: atomic neon, cosmic blurple oraz red eclipse i purple twilight

Po wielu latach austriacki producent postawił na zmiany kolorystyczne. Co bardzo ciekawe, modele rowerów Woom nie zmieniały swojej szaty graficznej co roku. Dzięki temu nie wpływały na chęć corocznych wymian z powodu nieaktualnego modelu i chęci podążania za nowym. Te rowery mają ponadczasowy styl i nowoczesne rozwiązania. Atrakcyjne wizualnie, lekkie i wyjątkowej konstrukcji spełniają wymagania młodych rowerzystów, a co najważniejsze ciągle cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Innowacyjne podejście i dopasowanie do potrzeb użytkowników przejawia się także w zmianach wizualnych. Dlatego właśnie teraz pojawiły się nowe wydania szaty graficznej jednośladów – dla tych dzieci, które nie mogły zdecydować się na wybór koloru.  Oto nowe wydania: atomic neon, cosmic blurple, purple twilight, red eclipse. Nowe wersje kolorystyczne skierowane są zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopców. W szczególności dla tych, którzy pragną się wyróżnić.  Rowery Woom Original Limited Color Edition to arcyciekawe połączenie nowoczesności z najlepszymi parametrami.

Stylowy i funkcjonalny rower dla dziecka

Rowery Woom charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością i starannym wykonaniem każdego detalu, ale także innowacyjnym podejściem – uwzględniającym potrzeby dzieci.  Ergonomiczne kształty, przemyślane komponenty, zadowolą nie tylko małe, ale także nastoletnie dzieci. Nowe rozwiązania Woom wyróżniają się dobrym stylem i przyciągną oko mniejszych i nastoletnich dzieci. Kolory atomic neon oraz cosmic blurple odnajdziesz w wersjach woom 1, woom 2, woom 3, woom 3 automagic oraz woom 4. Dla starszych dzieci – nowe szaty graficzne w kolorach purple twilight oraz red eclipse – dostępne są w modelach woom 5 i woom 6.

Na jakie trasy można wybrać się Woom Original Limited Color Edition?

W mieście wyróżnienie się kolorem sprawia przyjemność, ale modele rowerów Woom dla starszych i nastoletnich dzieci to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Nie tylko na miejskie trasy, posłużą także na dłuższe lub krótsze wycieczki po drogach żwirowych i polnych ścieżkach. Na spotkanie z kolegami, dojazd do szkoły czy na przejażdżkę po nieutwardzonej ścieżce. Pojedziesz na nich śmiało na łagodnych i umiarkowanych wzniesieniach.

woom limited edition
W czym jest lepszy Woom Off Air?
Rower górski – dowiedz się, dlaczego warto go mieć!
Close Mój koszyk
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Menu
Kategorie